Przyjaciele

Poniżej prezentujemy listę osób i firm, które w różny sposób ciągle wspierają naszą działalność.

Dziękujemy im z całego serca w imieniu naszym i naszych podopiecznych.
Ryszard Pyritz
Był inicjatorem wielu akcji pomocowych i programów na rzecz kilku miast w Polsce, zaangażowany w działalność na rzecz polsko-niemieckiego pojednania, w dużej mierze przyczynił się do odnowy ruchu Rotary w Polsce i powstania naszego Klubu.

Wspierał m.in. pomoc dzieciom niepełnosprawnym, Zespołowi Szkół Nr5,  tłumaczenie książki o obozie w Ravensbruck i nagrodę dla Profesor Joanny Muszkowskiej- Penson, Fundację Lecha Wałęsy.

Karl Wolfgang Eschenburg
Wspiera liczne projekty współpracy z Gdańskiem via RC Sopot:
– udostępnił  nam licencję na WIWAG i jest zaangażowany we współpracę przy realizacji kolejnych edycji
– prowadzi starania o nową licencję dedykowaną  Pracodawcom Pomorza i RC Sopot
– pomagał w tłumaczeniu książki o Ravensbruck C.C. i prowadził wiele innych działań
 Nicolaus Lange
Konsul Honorowy RP w Lubece, inicjator wymiany młodzieży i współtwórca WIWAG w Gdańsku
Piotr Nowak
Współpracuje przy organizacji i prowadzi projekt WIWAG
Impel Gdynia
Duże zaangażowanie, pomoc i współpraca  przy organizacji projektu integracyjnego dla dzieci
Rotary Club Berlin Zitadelle
 Zaprzyjaźniony Klub Partnerski współpracujący z nami przy wielu projektach.
Rotary Club Kreuzlingen-Konstanz
 Zaprzyjaźniony Klub Partnerski współpracujący z nami przy wielu projektach.